Kod Emocji – IF terapie | Kod Emocji Polska – uwalnianie zablokowanych emocji

Kod Emocji

Kod Emocji - to metoda uwalniania zablokowanych w ciele emocji opracowana przez dr Bradley'a Nelsona. Pozwala ona w szybki i łatwy sposób- za pomocą testu mięśniowego - określić jaka emocja została zablokowana. Następnie odczytując odpowiedzi płynące z podświadomości klienta można uzyskać wszystkie potrzebne informacje do uwolnienia konkretnej emocji. Samo uwolnienie zablokowanej emocji polega na intencji wzmocnionej ruchem magnesu wzdłuż GRT - meridianu zarządzającego tylnego.

Kod emocji to moim zdaniem metoda pracy z emocjami na miarę XXI wieku, jest precyzyjna, łatwa i szybka. W każdej przeprowadzonej przeze mnie sesji podświadomość i ciało klienta prowadzą do sedna problemu, czyli do zablokowanych emocji, które powodują konkretną nierównowagę zarówno w ciele fizycznym jak i w sferze psychicznej.

Jak dochodzi do zablokowania emocji?

W wyniku mniej lub bardziej traumatycznych wydarzeń w naszym życiu, blokujemy emocje nie dając im możliwości wybrzmienia w nas, nie dopuszczamy do siebie gniewu, złości, płaczu, gdyż nie wypada... albo po prostu nie umiemy się z nimi w żaden sposób skontaktować. Emocje można również przejąć od bliskich nam osób, z przewagą tych przejętych od rodziców w okresie ciąży. Mamy również zablokowane dziedziczone emocje, które otrzymujemy w momencie naszego poczęcia. Możemy je dziedziczyć od naprawdę wielu pokoleń!!!

Kod emocji według doktora Nelsona pozwala na życie wolne od dźwigania nieświadomego bagażu zablokowanych emocji.

W czym pomaga Kod Emocji?

Doktor Bradley Nelson często powtarza, że “Anything can cause anything” czyli każda dolegliwość może być wywołana przez dosłownie wszystko, np. ból głowy przez zablokowaną emocję znajdującą się w dużym palcu u nogi. W trakcie doskonalenia swojej metody uwalniania zablokowanych emocji pomógł osobom cierpiącym między innymi na: ataki paniki, bezpłodność, bezsenność,wszelkiego rodzaju bóle, choroby autoimmunologiczne, migreny, fibromialgię, zespół jelita drażliwego. U podłoża niemalże każdej choroby czy dyskomfortu leży przyczyna emocjonalna.

Cena: 400 zł, czas trwania sesji: ok. 50 min.

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły

Gdzie możemy się spotkać

Gabinet Warszawa Targówek
ul. Gościeradowska 7A/1, Warszawa