Kod emocji

Kod emocji - to metoda uwalniania zablokowanych w ciele emocji opracowana przez dr Bradley'a Nelsona. Pozwala ona w szybki i łatwy sposób- za pomocą testu mięśniowego - określić jaka emocja została zablokowana. Następnie odczytując odpowiedzi płynące z podświadomości klienta można uzyskać wszystkie potrzebne informacje do uwolnienia konkretnej emocji. Samo uwolnienie zablokowanej emocji polega na intencji wzmocnionej ruchem magnesu wzdłuż GRT - meridianu zarządzającego tylnego.

Kod emocji to moim zdaniem metoda pracy z emocjami na miarę XXI wieku, jest precyzyjna, łatwa i szybka. W każdej przeprowadzonej przeze mnie sesji podświadomość i ciało klienta prowadzą do sedna problemu, czyli do zablokowanych emocji, które powodują konkretną nierównowagę zarówno w ciele fizycznym jak i w sferze psychicznej.

Jak dochodzi do zablokowania emocji?

W wyniku mniej lub bardziej traumatycznych wydarzeń w naszym życiu, blokujemy emocje nie dając im możliwości wybrzmienia w nas, nie dopuszczamy do siebie gniewu, złości, płaczu, gdyż nie wypada... albo po prostu nie umiemy się z nimi w żaden sposób skontaktować. Emocje można również przejąć od bliskich nam osób, z przewagą tych przejętych od rodziców w okresie ciąży. Mamy również zablokowane dziedziczone emocje, które otrzymujemy w momencie naszego poczęcia. Możemy je dziedziczyć od naprawdę wielu pokoleń!!!

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły

Gdzie możemy się spotkać

Gabinet Warszawa Targówek
ul. Gościeradowska 7A/1, Warszawa